Αρχική σελίδα Συζητήσεις Εκπαίδευση ενηλίκων Περί εξετάσεων πιστοποίησης… Τι πρέπει να έχω μαζί μου στις εξετάσεις;

Τι πρέπει να έχω μαζί μου στις εξετάσεις;

Αυτό το θέμα περιέχει 0 απαντήσεις, έχει 1 φωνή, και ανανεώθηκε τελευταία από  Γιώργος Χατζηγεωργίου 4 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)
  • Συντάκτης

Αρχικά θα πρέπει να έχετε λάβει το email επιβεβαίωσης από τον ΕΟΠΠΕΠ.

Αν δεν συνέβη αυτό τότε θα πρέπει να επικοινωνήσετε άμεσα με τον ΕΟΠΠΕΠ ώστε να διερευνήσετε τυχόν λάθος στο σύστημα.

Εφ’ όσον λάβατε το email επιβεβαίωσης θα πρέπει την ημέρα των εξετάσεων να μεταβείτε 30 λεπτά πριν την ώρα έναρξης και να έχετε μαζί σας.

• Αστυνομική ταυτότητα.
    • Το σχέδιο μαθήματος εκτυπωμένο.
    • Την παρουσίαση εκτυπωμένη.
    • Τυχόν έγγραφα που θα μοιράσετε με ασκήσεις εκτυπωμένα σε αρκετά αντίγραφα (τουλάχιστον δέκα).
    • Το σχέδιο μαθήματος, παρουσίαση και έγγραφα που ενδεχομένως θα μοιράσετε και ότι άλλο ηλεκτρονικό ή έντυπο μέσο αφορά τη μικροδιδασκαλία όλα γραμμένα σε CD (κάντε δύο αντίγραφα για καλό και για κακό) αλλά και σε usb stick γιατί μπορεί ο υπολογιστής να μην διαβάζει το cd εκεί που θα πάτε. Πάρτε μαζί σας και 2 άδεια CD ώστε σε οποιαδήποτε περίπτωση να χρησιμοποιήσετε τον υπολογιστή του κέντρου για να κάνετε εγγραφή εκεί.
    • Αν έχετε presenter (το ασύρματο gadget που έχει laser και μπορείτε να τρέχετε την παρουσίαση χωρίς να είστε κολλημένοι στην οθόνη) μετράει πολύ θετικά αν κινείστε στον χώρο!
    • και κυρίως ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!

Καλή επιτυχία!

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Σχεδιασμός © GetCert. Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

Αυτό είναι ένα δοκιμαστικό κατάστημα για δοκιμαστικούς σκοπούς — καμία παραγγελία δεν θα ολοκληρωθεί. Απόρριψη